ثبت نام ناشران
  • 1100 Words You Need to Know

کتاب 1100 Words You Need to Know

با استفاده از دکمه ستاره این کتاب را به دیگران توصیه کنید.
    ویژگی های محصول
  • گروه سنی : عمومی
  • جلد : شومیز
  • قطع : رقعی
  • قیمت : 250000 ریال
این کتاب برای بیش از چهار دهه از پرفروش‌های انتشارات بارونز بوده و مخصوص زبان آموزان بالاتر از سطح متوسط و نسبت به باقی کتاب‌های مشابه در این زمینه دشوارتر است.این کتاب مانند یک معلم شما را راهنمایی میکند و با یک برنامه‌ی 46 هفته‌ای هر روز یک درس را به شما آموزش میدهد. تمام لغات این کتاب در قالب جمله و متن‌هایی که از رمان‌های مشهور، نمایشنامه‌ها، اشعار، روزنامه‌ها و برنامه‌های تلویزیونی انتخاب شده‎اند، آموزش داده میشوند.لغات این کتاب منبع خوبی برای آمادگی آزمونهای بین المللی آیلتس و تافل به شمار می‌روند. در این کتاب اصطلاحات رایج زبان انگلیسی نیز در لابه‌لای متن‌ها گنجانده شده است.
مشخصات
نام نویسنده - مترجمMURRAY BROMBERG AND MELVIN GORDON
ناشررهنما
گروه سنیعمومی
تعداد صفحات0
شابک9789642827206
نوبت چاپ1390
جلدشومیز
قطعرقعی
برای ثبت نظر وارد اکانت کاربری خود شوید یا در سایت شهر کتاب ارومیه ثبت نام کنید.

فروشگاه رادلینا، بررسی، انتخاب و خرید آنلاین

خرید کتاب از فروشگاه کتاب رادلینا

رادلینا با این باور شکل گرفت که تولید و توزیع اطلاعات، مهم‌ترین ابزار توسعه‌یافتگی در جامعه‌ی جهانی امروز است. بهره‌گیری از سیلان پرخروش اطلاعات در سطح جهانی، تولید اطلاعات و تقویت این جریان پرخروش در جهت افزودن بر دانش جهانی و ایجاد تفاهم و همدلی بین فرهنگ‌ها، بالنده کردن فرهنگ ملی ـ اسلامی از طریق گزینش برتر و بهتر از اطلاعات تولید شده در سطح جهانی، خودی‌سازی این اطلاعات از طریق دانش ترجمه، بزرگداشت فرهنگ ملی از طریق بزرگداشت صاحبان فرهنگ و فرهنگ‌سازان، سرانجام ایجاد محیط های پژوهشی و انتقادی با هدف تولید فکر از جمله هدف‌های اصلی در شکل‌گیری شهرکتاب بوده است.
مجموعه ی رادلینا در سال 1397 با هدف گسترش فرهنگ کتاب و کتابخوانی و دسترسی آسان تر مخاطبین به کتاب، اقدام به تاسیس سامانه ی فروش اینترنتی نموده است. ازاین رو مخاطبین می توانند از طریق سایت و اپلیکیشن به بیش از 120000 عنوان کتاب دسترسی داشته و با خرید از آن سفارش خود را در درب منزل دریافت نمایند.