ثبت نام ناشران
  • مهار ناشدنی (قدرت باورنکردنی ایمان در عمل)

کتاب مهار ناشدنی (قدرت باورنکردنی ایمان در عمل)

با استفاده از دکمه ستاره این کتاب را به دیگران توصیه کنید.
    ویژگی های محصول
  • گروه سنی : بزرگسال
  • جلد : شومیز
  • قطع : رقعی
  • 420000 ریال
    تخفیف 20 درصد
  • قیمت برای شما : 336000 ریال

بعد از کتاب زندگی بی حد و مرز، نیک وی آچیچ دومین اثر خود یعنی کتاب مهار ناشدنی را منتشر کرد.


در این کتاب هم مانند کتاب زندگی بی حد و مرز، می توانید تصاویری از لحظات مختلف زندگی نیک وی آچیچ را ببینید. این تصاویر بسیار الهام بخش هستند و مهار ناشدنی بودن نیک را نشان می دهند.


این کتاب که نام فرعی آن قدرت باورنکردی ایمان در عمل است، برخلاف کتاب قبلی کمتر در مورد زندگی شخصی نویسنده است و در آن بیشتر به مسائل انگیزشی و مسائلی مثل ایمان داشتن به خدا و خود می باشد.


اما برش هایی از زندگی خود نویسنده را نیز شامل می شود که شاید جالب ترین آن ها ماجرای عاشق شدن نیک باشد. او ماجرای ازدواج خود را به شیوه ای جالب و هیجان انگیز در این کتاب تعریف می کند.


کتاب مهار ناشدنی در ۱۰ فصل به شرح زیر نوشته شده است:


ایمان در عمل
صعودی از دره به قله
خدا دل ما را از عشق سرشته است
شور زندگی
بدنی ضعیف، روحی قوی
قانون توفیق الهی
قدرت ایمان
عشق، ینیاد است
اثر بال پروانه
تاملات

مشخصات
نام نویسنده - مترجمنیک وی آچیچ
ناشرذهن آویز
گروه سنیبزرگسال
تعداد صفحات344
شابک
نوبت چاپ-
جلدشومیز
قطعرقعی
برای ثبت نظر وارد اکانت کاربری خود شوید یا در سایت شهر کتاب ارومیه ثبت نام کنید.

فروشگاه رادلینا، بررسی، انتخاب و خرید آنلاین

خرید کتاب از فروشگاه کتاب رادلینا

رادلینا با این باور شکل گرفت که تولید و توزیع اطلاعات، مهم‌ترین ابزار توسعه‌یافتگی در جامعه‌ی جهانی امروز است. بهره‌گیری از سیلان پرخروش اطلاعات در سطح جهانی، تولید اطلاعات و تقویت این جریان پرخروش در جهت افزودن بر دانش جهانی و ایجاد تفاهم و همدلی بین فرهنگ‌ها، بالنده کردن فرهنگ ملی ـ اسلامی از طریق گزینش برتر و بهتر از اطلاعات تولید شده در سطح جهانی، خودی‌سازی این اطلاعات از طریق دانش ترجمه، بزرگداشت فرهنگ ملی از طریق بزرگداشت صاحبان فرهنگ و فرهنگ‌سازان، سرانجام ایجاد محیط های پژوهشی و انتقادی با هدف تولید فکر از جمله هدف‌های اصلی در شکل‌گیری شهرکتاب بوده است.
مجموعه ی رادلینا در سال 1397 با هدف گسترش فرهنگ کتاب و کتابخوانی و دسترسی آسان تر مخاطبین به کتاب، اقدام به تاسیس سامانه ی فروش اینترنتی نموده است. ازاین رو مخاطبین می توانند از طریق سایت و اپلیکیشن به بیش از 120000 عنوان کتاب دسترسی داشته و با خرید از آن سفارش خود را در درب منزل دریافت نمایند.