ثبت نام ناشران
  • کاش کنارم بودی

کتاب کاش کنارم بودی

با استفاده از دکمه ستاره این کتاب را به دیگران توصیه کنید.
    ویژگی های محصول
  • گروه سنی : عمومی
  • جلد : شومیز
  • قطع : رقعی
  • 390000 ریال
    تخفیف 20 درصد
  • قیمت برای شما : 312000 ریال

انتشارات پارسه منتشر کرد: زندگی شارلوت با بی هدفی سپری می شود. در انتظار یک جرقه یا شاید الهام است تا به او انگیزه ای بدهد و زندگی اش را بسازد. شارلوت شغل ها و دوستی های ناموفق زیادی را تجربه کرده و حالا حس می کند در کار چندان جالبش در کافه ای در لس آنجلس تباه شده است. در چنین شرایطی است که به آدام بر می خورد نقاشی جوان خوش تیپ و مرموز. ملاقات ناگهانی آن ها تبدیل می شود به قراری شبانه، غذای چینی و گپ و گفتی که فقط در رمان های عاشقانه می شود خواند. شارلوت مجذوب در لحظه بودن آدام و اشتیاق او برای زندگی می شود. ماه ها پس از آن ماجرا، او متوجه می شود که هنوز قادر نیست از فکر آدام بیرون بیاید.

مشخصات
نام نویسنده - مترجمرنه کارلینو
ناشرکتاب پارسه
گروه سنیعمومی
تعداد صفحات312
شابک9786002533555
نوبت چاپ1397
جلدشومیز
قطعرقعی
برای ثبت نظر وارد اکانت کاربری خود شوید یا در سایت شهر کتاب ارومیه ثبت نام کنید.

فروشگاه رادلینا، بررسی، انتخاب و خرید آنلاین

خرید کتاب از فروشگاه کتاب رادلینا

رادلینا با این باور شکل گرفت که تولید و توزیع اطلاعات، مهم‌ترین ابزار توسعه‌یافتگی در جامعه‌ی جهانی امروز است. بهره‌گیری از سیلان پرخروش اطلاعات در سطح جهانی، تولید اطلاعات و تقویت این جریان پرخروش در جهت افزودن بر دانش جهانی و ایجاد تفاهم و همدلی بین فرهنگ‌ها، بالنده کردن فرهنگ ملی ـ اسلامی از طریق گزینش برتر و بهتر از اطلاعات تولید شده در سطح جهانی، خودی‌سازی این اطلاعات از طریق دانش ترجمه، بزرگداشت فرهنگ ملی از طریق بزرگداشت صاحبان فرهنگ و فرهنگ‌سازان، سرانجام ایجاد محیط های پژوهشی و انتقادی با هدف تولید فکر از جمله هدف‌های اصلی در شکل‌گیری شهرکتاب بوده است.
مجموعه ی رادلینا در سال 1397 با هدف گسترش فرهنگ کتاب و کتابخوانی و دسترسی آسان تر مخاطبین به کتاب، اقدام به تاسیس سامانه ی فروش اینترنتی نموده است. ازاین رو مخاطبین می توانند از طریق سایت و اپلیکیشن به بیش از 120000 عنوان کتاب دسترسی داشته و با خرید از آن سفارش خود را در درب منزل دریافت نمایند.