ثبت نام ناشران
  • النگوی هندی

کتاب النگوی هندی

با استفاده از دکمه ستاره این کتاب را به دیگران توصیه کنید.
    ویژگی های محصول
  • گروه سنی : عمومی
  • جلد : شومیز
  • قطع : رقعی
  • قیمت : 90000 ریال
انتشارات نصیرا منتشر کرد:کم کم پایی پیدا شد، خاک ها را کنار زد. پای گنده ای از دل خاک بیرون زد پا پر از مو بود. انگشت شصت پا توی چشم میزد. آجرها و پا را بیشتر کنار زد. خاک روی ساق پا گل شده بود. دستش به سوزش افتاد. صدای سگ ها آزارش میداد. تیرآهن را با زحمت کنار زد. دستی بیرون افتاد، ناخن ها لاک قرمز داشتند، زیر ناخن ها پر از آهنک شده بود، کمر راست کرد، به اطراف نگاه کرد، دوباره خم شد و اطراف دست زن را خالی کرد. دست تا شانه بیرون افتاد.
مشخصات
نام نویسنده - مترجممحمد رضا سالاری
ناشرنصیرا
گروه سنیعمومی
تعداد صفحات68
شابک9786007635964
نوبت چاپ1397
جلدشومیز
قطعرقعی
برای ثبت نظر وارد اکانت کاربری خود شوید یا در سایت شهر کتاب ارومیه ثبت نام کنید.

فروشگاه رادلینا، بررسی، انتخاب و خرید آنلاین

خرید کتاب از فروشگاه کتاب رادلینا

رادلینا با این باور شکل گرفت که تولید و توزیع اطلاعات، مهم‌ترین ابزار توسعه‌یافتگی در جامعه‌ی جهانی امروز است. بهره‌گیری از سیلان پرخروش اطلاعات در سطح جهانی، تولید اطلاعات و تقویت این جریان پرخروش در جهت افزودن بر دانش جهانی و ایجاد تفاهم و همدلی بین فرهنگ‌ها، بالنده کردن فرهنگ ملی ـ اسلامی از طریق گزینش برتر و بهتر از اطلاعات تولید شده در سطح جهانی، خودی‌سازی این اطلاعات از طریق دانش ترجمه، بزرگداشت فرهنگ ملی از طریق بزرگداشت صاحبان فرهنگ و فرهنگ‌سازان، سرانجام ایجاد محیط های پژوهشی و انتقادی با هدف تولید فکر از جمله هدف‌های اصلی در شکل‌گیری شهرکتاب بوده است.
مجموعه ی رادلینا در سال 1397 با هدف گسترش فرهنگ کتاب و کتابخوانی و دسترسی آسان تر مخاطبین به کتاب، اقدام به تاسیس سامانه ی فروش اینترنتی نموده است. ازاین رو مخاطبین می توانند از طریق سایت و اپلیکیشن به بیش از 120000 عنوان کتاب دسترسی داشته و با خرید از آن سفارش خود را در درب منزل دریافت نمایند.