ثبت نام ناشران
  • آب به تنهایی پاسخ تشنگی نیست

کتاب آب به تنهایی پاسخ تشنگی نیست

با استفاده از دکمه ستاره این کتاب را به دیگران توصیه کنید.
    ویژگی های محصول
  • گروه سنی : عمومی
  • جلد : شومیز
  • قطع : رقعی
  • قیمت : 160000 ریال
انتشارات حکایت قلم نوین منتشر کرد:مهیار شعر عرب در پروژه شعری بلند خویش از مرحله یکتایی مفهوم به مرحله تکثر مفهوم یا به تغییری از واحد شعری به تعدد شعری منتقل شد. این تکثرگرایی گواهی است بر پویایی زبان شعر و شاعر. راز این مهم در دیالکتیک و تناقضات هنری اش نهفته است. در یک کلام شعر اودنیس تجلی گاه جادوی زبان تصویر فرم و معنی است. در این دفتر که مبتنی است بر نوعی ثنویت: آب و تشنگی، مهیار آب در خوابگه مورچگان سنت پرست ریخته و در آن به ماورای آب و ماورای زبان سفر کرده است...
مشخصات
نام نویسنده - مترجمادنیس
ناشرحکایت قلم نوین
گروه سنیعمومی
تعداد صفحات248
شابک9786008081012
نوبت چاپ1397
جلدشومیز
قطعرقعی
برای ثبت نظر وارد اکانت کاربری خود شوید یا در سایت شهر کتاب ارومیه ثبت نام کنید.

فروشگاه رادلینا، بررسی، انتخاب و خرید آنلاین

خرید کتاب از فروشگاه کتاب رادلینا

رادلینا با این باور شکل گرفت که تولید و توزیع اطلاعات، مهم‌ترین ابزار توسعه‌یافتگی در جامعه‌ی جهانی امروز است. بهره‌گیری از سیلان پرخروش اطلاعات در سطح جهانی، تولید اطلاعات و تقویت این جریان پرخروش در جهت افزودن بر دانش جهانی و ایجاد تفاهم و همدلی بین فرهنگ‌ها، بالنده کردن فرهنگ ملی ـ اسلامی از طریق گزینش برتر و بهتر از اطلاعات تولید شده در سطح جهانی، خودی‌سازی این اطلاعات از طریق دانش ترجمه، بزرگداشت فرهنگ ملی از طریق بزرگداشت صاحبان فرهنگ و فرهنگ‌سازان، سرانجام ایجاد محیط های پژوهشی و انتقادی با هدف تولید فکر از جمله هدف‌های اصلی در شکل‌گیری شهرکتاب بوده است.
مجموعه ی رادلینا در سال 1397 با هدف گسترش فرهنگ کتاب و کتابخوانی و دسترسی آسان تر مخاطبین به کتاب، اقدام به تاسیس سامانه ی فروش اینترنتی نموده است. ازاین رو مخاطبین می توانند از طریق سایت و اپلیکیشن به بیش از 120000 عنوان کتاب دسترسی داشته و با خرید از آن سفارش خود را در درب منزل دریافت نمایند.