ثبت نام ناشران
  • هنر چیست (مهراندیش)

کتاب هنر چیست (مهراندیش)

با استفاده از دکمه ستاره این کتاب را به دیگران توصیه کنید.
    ویژگی های محصول
  • گروه سنی : عمومی
  • جلد : شومیز
  • قطع : پالتوئی
  • قیمت : 195000 ریال
انتشارات مهراندیش منتشر کرد:آیا وظیفه ی هتر نمایش حقیقت نیکی و زیبایی است یا رسالت دیگری داردمیشائیل هاوس کلر متولد 1960 فیلسوف آلمانی و استاد فلسفه در دانشگاه اکستر انگلستان در این کتاب مهم ترین مواضع زیباشناسی را از عهد باستان تا روزگار ما در مقالاتی کوتاه و با نثری روشن و درخشان توضیح می دهد.کتاب حاضر تاریخ مختصر زیباشناسی است موجز نوآورانه و قابل فهم برای همه.
مشخصات
نام نویسنده - مترجممیشائل هاوس کلر
ناشرمهر اندیش
گروه سنیعمومی
تعداد صفحات132
شابک9789646799950
نوبت چاپ1397
جلدشومیز
قطعپالتوئی
برای ثبت نظر وارد اکانت کاربری خود شوید یا در سایت شهر کتاب ارومیه ثبت نام کنید.

فروشگاه رادلینا، بررسی، انتخاب و خرید آنلاین

خرید کتاب از فروشگاه کتاب رادلینا

رادلینا با این باور شکل گرفت که تولید و توزیع اطلاعات، مهم‌ترین ابزار توسعه‌یافتگی در جامعه‌ی جهانی امروز است. بهره‌گیری از سیلان پرخروش اطلاعات در سطح جهانی، تولید اطلاعات و تقویت این جریان پرخروش در جهت افزودن بر دانش جهانی و ایجاد تفاهم و همدلی بین فرهنگ‌ها، بالنده کردن فرهنگ ملی ـ اسلامی از طریق گزینش برتر و بهتر از اطلاعات تولید شده در سطح جهانی، خودی‌سازی این اطلاعات از طریق دانش ترجمه، بزرگداشت فرهنگ ملی از طریق بزرگداشت صاحبان فرهنگ و فرهنگ‌سازان، سرانجام ایجاد محیط های پژوهشی و انتقادی با هدف تولید فکر از جمله هدف‌های اصلی در شکل‌گیری شهرکتاب بوده است.
مجموعه ی رادلینا در سال 1397 با هدف گسترش فرهنگ کتاب و کتابخوانی و دسترسی آسان تر مخاطبین به کتاب، اقدام به تاسیس سامانه ی فروش اینترنتی نموده است. ازاین رو مخاطبین می توانند از طریق سایت و اپلیکیشن به بیش از 120000 عنوان کتاب دسترسی داشته و با خرید از آن سفارش خود را در درب منزل دریافت نمایند.