ثبت نام ناشران
  • یکصد پرسش و پاسخ پیرامون اختلال نقص و توجه بیش فعالی کودکان

کتاب یکصد پرسش و پاسخ پیرامون اختلال نقص و توجه بیش فعالی کودکان

با استفاده از دکمه ستاره این کتاب را به دیگران توصیه کنید.
    ویژگی های محصول
  • گروه سنی : عمومی
  • جلد : شومیز
  • قطع : رقعی
  • قیمت : 130000 ریال
انتشارات سایه سخن منتشر کرد:اختلال نقص توجه بیش فعالی تا چه اندازه شایع است؟ انواع اختلال نقص توجه بیش فعالی کدامند؟آیا نشانه های اختلال نقص توجه بیش فعالی با رشد کودک تغییر می بابند؟برای دستیابی به تشخیص صحیح اختلال نقص توجه بیش فعالی با کدام متخصصان می توان مشورت کرد؟درباره تشخیص اختلال نقص توجه بیش فعالی چگونه با کودک خود صحبت کنیم؟این کتاب در مجموع با یکصد پرسش و پاسخ با نشانه های اصلی ADHD و مشکلات متعددی که خانواده ها و مدارس با آن روبرو هستند، به ارائه راهکارهای مناسب و اثربخش درمانگری می پردازد.
مشخصات
نام نویسنده - مترجمراس دی ناس، فرن لونتال
ناشرسایه سخن
گروه سنیعمومی
تعداد صفحات248
شابک9786007152096
نوبت چاپ1397
جلدشومیز
قطعرقعی
برای ثبت نظر وارد اکانت کاربری خود شوید یا در سایت شهر کتاب ارومیه ثبت نام کنید.

فروشگاه رادلینا، بررسی، انتخاب و خرید آنلاین

خرید کتاب از فروشگاه کتاب رادلینا

رادلینا با این باور شکل گرفت که تولید و توزیع اطلاعات، مهم‌ترین ابزار توسعه‌یافتگی در جامعه‌ی جهانی امروز است. بهره‌گیری از سیلان پرخروش اطلاعات در سطح جهانی، تولید اطلاعات و تقویت این جریان پرخروش در جهت افزودن بر دانش جهانی و ایجاد تفاهم و همدلی بین فرهنگ‌ها، بالنده کردن فرهنگ ملی ـ اسلامی از طریق گزینش برتر و بهتر از اطلاعات تولید شده در سطح جهانی، خودی‌سازی این اطلاعات از طریق دانش ترجمه، بزرگداشت فرهنگ ملی از طریق بزرگداشت صاحبان فرهنگ و فرهنگ‌سازان، سرانجام ایجاد محیط های پژوهشی و انتقادی با هدف تولید فکر از جمله هدف‌های اصلی در شکل‌گیری شهرکتاب بوده است.
مجموعه ی رادلینا در سال 1397 با هدف گسترش فرهنگ کتاب و کتابخوانی و دسترسی آسان تر مخاطبین به کتاب، اقدام به تاسیس سامانه ی فروش اینترنتی نموده است. ازاین رو مخاطبین می توانند از طریق سایت و اپلیکیشن به بیش از 120000 عنوان کتاب دسترسی داشته و با خرید از آن سفارش خود را در درب منزل دریافت نمایند.