ثبت نام ناشران
  • عزت نفس پشتوانه موفقیت

کتاب عزت نفس پشتوانه موفقیت

با استفاده از دکمه ستاره این کتاب را به دیگران توصیه کنید.
    ویژگی های محصول
  • گروه سنی : عمومی
  • جلد : شومیز
  • قطع : رقعی
  • قیمت : 219000 ریال
انتشارات نسل نواندیش منتشر کرد:به اعتقاد من پیشرفت جامعه از عزت نفس تک تک افراد آن جامعه نشئت میگیرد. اگر دنبال موفقیت و پیشرفت هستید مطمئن باشید یک گام کوچک در یک مسیر درست میتواند زندگی شما را متحول کند. همکار ارزشمندم دکتر سمانه سنجری در کتاب عزت نفس پشتوانه موفقیت نکاتی ارزشمند را بیان کرده اند. پیشنهادم این است که خواندن این کتاب را هرچه سریع تر شروع کنید.پس از سال ها مطالعه و تقلا در موضوعات مرتبط با روان شناسی و موفقیت؛ اکنون با قاطعیت به این نتیجه رسیده ام که بدون شناخت و تقویت عزت نفس هر نوع اقدامی محکوم به شکست است. خانم دکتر سمانه سنجری با هوشمندی مثل زدنی و نگاه مهربان و انسانی خود، عزت نفس پشتوانه موفقیت را به کتابی در زمینه عزت نفس تبدیل کرده است که با افتخار آن را به همه افرادی که دغدغه رشد و پیشرفت دارند پیشنهاد میکنم.آیا شده است که احساس کنید روحتان تشنه است و راه سیراب کردنش را نمی دانید؟ حتما کتاب خواندن را امتحان کنید آیا شده است هرکاری در زندگی کرده باشید تا حال درونی تان بهتر شود و چندان موفق نشده بشید؟ از عزت نفس بخوانید و خود را متعهد به اجرای روزانه تمریناتش کنید. این دو راهکار (که از اساتیدم آموختم و از ایشان سپاسگزارم) برای من عمل کرد. فروشگاه اینترنتی 30 بوک
مشخصات
نام نویسنده - مترجمسمانه سنجری
ناشرنسل نواندیش
گروه سنیعمومی
تعداد صفحات216
شابک9789642369447
نوبت چاپ1397
جلدشومیز
قطعرقعی
برای ثبت نظر وارد اکانت کاربری خود شوید یا در سایت شهر کتاب ارومیه ثبت نام کنید.

فروشگاه رادلینا، بررسی، انتخاب و خرید آنلاین

خرید کتاب از فروشگاه کتاب رادلینا

رادلینا با این باور شکل گرفت که تولید و توزیع اطلاعات، مهم‌ترین ابزار توسعه‌یافتگی در جامعه‌ی جهانی امروز است. بهره‌گیری از سیلان پرخروش اطلاعات در سطح جهانی، تولید اطلاعات و تقویت این جریان پرخروش در جهت افزودن بر دانش جهانی و ایجاد تفاهم و همدلی بین فرهنگ‌ها، بالنده کردن فرهنگ ملی ـ اسلامی از طریق گزینش برتر و بهتر از اطلاعات تولید شده در سطح جهانی، خودی‌سازی این اطلاعات از طریق دانش ترجمه، بزرگداشت فرهنگ ملی از طریق بزرگداشت صاحبان فرهنگ و فرهنگ‌سازان، سرانجام ایجاد محیط های پژوهشی و انتقادی با هدف تولید فکر از جمله هدف‌های اصلی در شکل‌گیری شهرکتاب بوده است.
مجموعه ی رادلینا در سال 1397 با هدف گسترش فرهنگ کتاب و کتابخوانی و دسترسی آسان تر مخاطبین به کتاب، اقدام به تاسیس سامانه ی فروش اینترنتی نموده است. ازاین رو مخاطبین می توانند از طریق سایت و اپلیکیشن به بیش از 120000 عنوان کتاب دسترسی داشته و با خرید از آن سفارش خود را در درب منزل دریافت نمایند.