ثبت نام ناشران
  • انسان خداگونه (نشرنو)

کتاب انسان خداگونه (نشرنو)

با استفاده از دکمه ستاره این کتاب را به دیگران توصیه کنید.
    ویژگی های محصول
  • گروه سنی : عمومی
  • جلد : گالینگور
  • قطع : رقعی
  • 900000 ریال
    تخفیف 20 درصد
  • قیمت برای شما : 720000 ریال

انتشارات نشر نو منتشر کرد:جنگ بر می افتد احتمال خودکشی بیش از کشته شدن در جنگ خواهد بود قحطی ناپدید می شود خطر چاقی بشر را بیش از گرسنگی تهدید می کند مرگ چیزی جز یک مشکل فنی نیست برابری از میان می رود - پایندگی وارد می شود آینده برای ما چه در بر دارد؟ مرحله بعدی تکامل همین است انسان خردمند نشان داد که از کجا آمده ایم انسان خداگونه نشان می دهد که به کجا می رود.

مشخصات
نام نویسنده - مترجمیووال نوح هراری
ناشرنشر نو
گروه سنیعمومی
تعداد صفحات552
شابک9786004900270
نوبت چاپ1397
جلدگالینگور
قطعرقعی
برای ثبت نظر وارد اکانت کاربری خود شوید یا در سایت شهر کتاب ارومیه ثبت نام کنید.

فروشگاه رادلینا، بررسی، انتخاب و خرید آنلاین

خرید کتاب از فروشگاه کتاب رادلینا

رادلینا با این باور شکل گرفت که تولید و توزیع اطلاعات، مهم‌ترین ابزار توسعه‌یافتگی در جامعه‌ی جهانی امروز است. بهره‌گیری از سیلان پرخروش اطلاعات در سطح جهانی، تولید اطلاعات و تقویت این جریان پرخروش در جهت افزودن بر دانش جهانی و ایجاد تفاهم و همدلی بین فرهنگ‌ها، بالنده کردن فرهنگ ملی ـ اسلامی از طریق گزینش برتر و بهتر از اطلاعات تولید شده در سطح جهانی، خودی‌سازی این اطلاعات از طریق دانش ترجمه، بزرگداشت فرهنگ ملی از طریق بزرگداشت صاحبان فرهنگ و فرهنگ‌سازان، سرانجام ایجاد محیط های پژوهشی و انتقادی با هدف تولید فکر از جمله هدف‌های اصلی در شکل‌گیری شهرکتاب بوده است.
مجموعه ی رادلینا در سال 1397 با هدف گسترش فرهنگ کتاب و کتابخوانی و دسترسی آسان تر مخاطبین به کتاب، اقدام به تاسیس سامانه ی فروش اینترنتی نموده است. ازاین رو مخاطبین می توانند از طریق سایت و اپلیکیشن به بیش از 120000 عنوان کتاب دسترسی داشته و با خرید از آن سفارش خود را در درب منزل دریافت نمایند.