ثبت نام ناشران
  • هوش مصنوعی

کتاب هوش مصنوعی

با استفاده از دکمه ستاره این کتاب را به دیگران توصیه کنید.
    ویژگی های محصول
  • گروه سنی : عمومی
  • جلد : شومیز
  • قطع : رقعی
  • قیمت : 11500 ریال
انتشارات مرکز منتشر کرد:کتاب «هوش مصنوعی» نوشته‌ی جک چالونر توسط لیلی برات‌زاده به فارسی برگردانده شده است. این کتاب از مجموعه کتاب‌های علمی و آموزشی برای نوجوانان محسوب می‌شود. در توضیح پشت جلد اثر می‌خوانیم: «امروز کامپیوترها می‌توانند در بازی شطرنج برنده شوند، اتومبیل بسازند، فوتبال بازی کنند و به سفر فضایی بروند. روبات‌ها دست‌نوشته‌ها را می‌خوانند و چهره‌ها را تشخیص می‌دهند. اما آیا به راستی فکر می‌کنند؟ آیا ماشین‌های هوشمند زندگی ما را تغییر خواهند داد؟ و آیا روبات‌ها خواهند توانست روزی بر جهان فرمان برانند؟ این کتاب کوششی است برای پاسخ به این پرسش‌ها.»این کتاب از سوی نشر مرکز منتشر شده و در اختیار مخاطبان گروه کودک و نوجوان قرار گرفته است.
مشخصات
نام نویسنده - مترجمجک چالونر
ناشرمرکز
گروه سنیعمومی
تعداد صفحات126
شابک9789643056643
نوبت چاپ1381
جلدشومیز
قطعرقعی
برای ثبت نظر وارد اکانت کاربری خود شوید یا در سایت شهر کتاب ارومیه ثبت نام کنید.

فروشگاه رادلینا، بررسی، انتخاب و خرید آنلاین

خرید کتاب از فروشگاه کتاب رادلینا

رادلینا با این باور شکل گرفت که تولید و توزیع اطلاعات، مهم‌ترین ابزار توسعه‌یافتگی در جامعه‌ی جهانی امروز است. بهره‌گیری از سیلان پرخروش اطلاعات در سطح جهانی، تولید اطلاعات و تقویت این جریان پرخروش در جهت افزودن بر دانش جهانی و ایجاد تفاهم و همدلی بین فرهنگ‌ها، بالنده کردن فرهنگ ملی ـ اسلامی از طریق گزینش برتر و بهتر از اطلاعات تولید شده در سطح جهانی، خودی‌سازی این اطلاعات از طریق دانش ترجمه، بزرگداشت فرهنگ ملی از طریق بزرگداشت صاحبان فرهنگ و فرهنگ‌سازان، سرانجام ایجاد محیط های پژوهشی و انتقادی با هدف تولید فکر از جمله هدف‌های اصلی در شکل‌گیری شهرکتاب بوده است.
مجموعه ی رادلینا در سال 1397 با هدف گسترش فرهنگ کتاب و کتابخوانی و دسترسی آسان تر مخاطبین به کتاب، اقدام به تاسیس سامانه ی فروش اینترنتی نموده است. ازاین رو مخاطبین می توانند از طریق سایت و اپلیکیشن به بیش از 120000 عنوان کتاب دسترسی داشته و با خرید از آن سفارش خود را در درب منزل دریافت نمایند.