ثبت نام ناشران
  • لاک پشت های نا قلا (ک48)

کتاب لاک پشت های نا قلا (ک48)

با استفاده از دکمه ستاره این کتاب را به دیگران توصیه کنید.
    ویژگی های محصول
  • گروه سنی : عمومی
  • جلد :
  • قطع :
  • قیمت : 80000 ریال
لاک‌پشت‌های ناقلاگروه_سنی_6_و_7سالقدرت_تطبیقتقویت_مشاهدهحل_مسالهاین معما از 9 کارت تشکیل شده که در هر کارت آن 2 سر و 2 بدن از لاک‌پشت‌های متنوع رنگی وجود دارد. هدف بازی این است که بازیکن با ترکیب 9 کارت بازی و کنار هم قراردادن آن‌ها در یک مربع 3 در 3 تصویر کامل شده‌ای از لاک‌پشت‌ها بسازد؛ به طوری که در آن سر و بدن همه‌ی لاک‌پشت‌ها از نظر رنگ و فرم با یکدیگر همخوانی داشته باشد. این کارت‌ها را به روش‌های زیادی می توان در کنار هم دیگر قرار داد تا به تصویر درست رسید. افزایش قدرت واکاوی در حل مساله، افزایش قدرت تطبیق، طرح‌ریزی و پرورش تفکر سازنده ازجمله مواردی است که در این بازی مورد هدف قرار دارد.
مشخصات
نام نویسنده - مترجم
ناشرآوای باران
گروه سنیعمومی
تعداد صفحات0
شابک9789651283178
نوبت چاپ1396
جلد
قطع
برای ثبت نظر وارد اکانت کاربری خود شوید یا در سایت شهر کتاب ارومیه ثبت نام کنید.

فروشگاه رادلینا، بررسی، انتخاب و خرید آنلاین

خرید کتاب از فروشگاه کتاب رادلینا

رادلینا با این باور شکل گرفت که تولید و توزیع اطلاعات، مهم‌ترین ابزار توسعه‌یافتگی در جامعه‌ی جهانی امروز است. بهره‌گیری از سیلان پرخروش اطلاعات در سطح جهانی، تولید اطلاعات و تقویت این جریان پرخروش در جهت افزودن بر دانش جهانی و ایجاد تفاهم و همدلی بین فرهنگ‌ها، بالنده کردن فرهنگ ملی ـ اسلامی از طریق گزینش برتر و بهتر از اطلاعات تولید شده در سطح جهانی، خودی‌سازی این اطلاعات از طریق دانش ترجمه، بزرگداشت فرهنگ ملی از طریق بزرگداشت صاحبان فرهنگ و فرهنگ‌سازان، سرانجام ایجاد محیط های پژوهشی و انتقادی با هدف تولید فکر از جمله هدف‌های اصلی در شکل‌گیری شهرکتاب بوده است.
مجموعه ی رادلینا در سال 1397 با هدف گسترش فرهنگ کتاب و کتابخوانی و دسترسی آسان تر مخاطبین به کتاب، اقدام به تاسیس سامانه ی فروش اینترنتی نموده است. ازاین رو مخاطبین می توانند از طریق سایت و اپلیکیشن به بیش از 120000 عنوان کتاب دسترسی داشته و با خرید از آن سفارش خود را در درب منزل دریافت نمایند.