ثبت نام ناشران
  • دالی توپ (سنجاقک)(ک12)

کتاب دالی توپ (سنجاقک)(ک12)

با استفاده از دکمه ستاره این کتاب را به دیگران توصیه کنید.
    ویژگی های محصول
  • گروه سنی : عمومی
  • جلد :
  • قطع :
  • قیمت : 500000 ریال
دالی توپهگروه_سنی_زیر_3_سالبرانگیختگی_احساسهماهنگی_چشم_دستدست_ورزیاین محصول شامل یک قلعه‌ی سرسره مانند، یک چکش پلاستیکی و چهار عدد توپ رنگی صدادار است. دیدن رنگ‌های درخشان و شنیدن صدای جغجغه مانند توپ‌ها حواس کودکان یک ساله و حتی زیر یک سال را تحریک می‌کند. برای کودکان تا یک سال و نیم فقط بازی کردن با توپ‌های رنگی و تماشای کوبیدن توپ‌ها توسط بزرگترها و تعقیب توپ‌ها با نگاه توصیه می‌شود. تا هجده ماهگی کودکان با دیدن پنهان و پیدا شدن توپها نسبت به پایداری شیء آگاهی پیدا می کنند (یعنی می‌فهمند اشیایی که از جلوی چشم آنها دور می‌شوند، هنوز وجود دارند)؛ برای همین از بازی دالی موشه که در آن بزرگترها دستشان را روی صورتشان می‌گیرند و بعد صورت خود را نشان می‌دهند، بسیار لذت می‌برند. بازی دالی توپه نیز دارای همین ویژگی است. گرفتن توپ‌ها و چکش در دست، به کودکان کمک می‌کند تا ماهیچه‌های خود را تقویت کنند؛ در ضمن رنگ‌های اصلی را تشخیص دهند و نام رنگ‌ها را یاد بگیرند. رفته رفته، کودکان با تقویت هماهنگی چشم و دست خود و توانایی کنترل اشیاء در دست، از کوبیدن بر توپ‌ها و تعقیب آنها لذت می‌برند. با توجه به ویژگیهای فوق، این محصول برای کودکان یک تا سه ساله پیشنهاد می‌شود.
مشخصات
نام نویسنده - مترجم
ناشرآوای باران
گروه سنیعمومی
تعداد صفحات0
شابک4333098381321
نوبت چاپ1396
جلد
قطع
برای ثبت نظر وارد اکانت کاربری خود شوید یا در سایت شهر کتاب ارومیه ثبت نام کنید.

فروشگاه رادلینا، بررسی، انتخاب و خرید آنلاین

خرید کتاب از فروشگاه کتاب رادلینا

رادلینا با این باور شکل گرفت که تولید و توزیع اطلاعات، مهم‌ترین ابزار توسعه‌یافتگی در جامعه‌ی جهانی امروز است. بهره‌گیری از سیلان پرخروش اطلاعات در سطح جهانی، تولید اطلاعات و تقویت این جریان پرخروش در جهت افزودن بر دانش جهانی و ایجاد تفاهم و همدلی بین فرهنگ‌ها، بالنده کردن فرهنگ ملی ـ اسلامی از طریق گزینش برتر و بهتر از اطلاعات تولید شده در سطح جهانی، خودی‌سازی این اطلاعات از طریق دانش ترجمه، بزرگداشت فرهنگ ملی از طریق بزرگداشت صاحبان فرهنگ و فرهنگ‌سازان، سرانجام ایجاد محیط های پژوهشی و انتقادی با هدف تولید فکر از جمله هدف‌های اصلی در شکل‌گیری شهرکتاب بوده است.
مجموعه ی رادلینا در سال 1397 با هدف گسترش فرهنگ کتاب و کتابخوانی و دسترسی آسان تر مخاطبین به کتاب، اقدام به تاسیس سامانه ی فروش اینترنتی نموده است. ازاین رو مخاطبین می توانند از طریق سایت و اپلیکیشن به بیش از 120000 عنوان کتاب دسترسی داشته و با خرید از آن سفارش خود را در درب منزل دریافت نمایند.