ثبت نام ناشران
  • هوش چین ارتباطی اعداد (ک14)

کتاب هوش چین ارتباطی اعداد (ک14)

با استفاده از دکمه ستاره این کتاب را به دیگران توصیه کنید.
    ویژگی های محصول
  • گروه سنی : عمومی
  • جلد :
  • قطع :
  • قیمت : 440000 ریال
هوش چین ارتباطی اعدادگروه_سنی_6_و_7سال ریاضیطبقه_بندیکمک_آموزشیاین بازی شامل یک صفحه به شکل لاک‌پشت یا ماهی و 50 عدد تشتک پلاستیکی است. پشت لاکپشت یا ماهی 5 جای خالی وجود دارد که با قرار دادن تشتک‌ها کامل می‌شود. به ازای هر یک از اعداد 1 تا 10 تعداد 5 تشتک با طرح‌های مختلف وجود دارد. یکی از تشتک‌ها را به صورت اتفاقی انتخاب و در یکی از جاهای خالی بگذارید. حال از کودک بخواهید4 قطعه بعدی متناظر با آن عدد را بیابد و درجاهای خالی بگذارد. کودک ازطریق این بازی علاوه بر درک مفهوم عدد، به تقویت مواردی همچون هوش ریاضی و طبقه بندی صحیح دست می‌یابد.
مشخصات
نام نویسنده - مترجم
ناشرآوای باران
گروه سنیعمومی
تعداد صفحات0
شابک9789651282881
نوبت چاپ1396
جلد
قطع
برای ثبت نظر وارد اکانت کاربری خود شوید یا در سایت شهر کتاب ارومیه ثبت نام کنید.

فروشگاه رادلینا، بررسی، انتخاب و خرید آنلاین

خرید کتاب از فروشگاه کتاب رادلینا

رادلینا با این باور شکل گرفت که تولید و توزیع اطلاعات، مهم‌ترین ابزار توسعه‌یافتگی در جامعه‌ی جهانی امروز است. بهره‌گیری از سیلان پرخروش اطلاعات در سطح جهانی، تولید اطلاعات و تقویت این جریان پرخروش در جهت افزودن بر دانش جهانی و ایجاد تفاهم و همدلی بین فرهنگ‌ها، بالنده کردن فرهنگ ملی ـ اسلامی از طریق گزینش برتر و بهتر از اطلاعات تولید شده در سطح جهانی، خودی‌سازی این اطلاعات از طریق دانش ترجمه، بزرگداشت فرهنگ ملی از طریق بزرگداشت صاحبان فرهنگ و فرهنگ‌سازان، سرانجام ایجاد محیط های پژوهشی و انتقادی با هدف تولید فکر از جمله هدف‌های اصلی در شکل‌گیری شهرکتاب بوده است.
مجموعه ی رادلینا در سال 1397 با هدف گسترش فرهنگ کتاب و کتابخوانی و دسترسی آسان تر مخاطبین به کتاب، اقدام به تاسیس سامانه ی فروش اینترنتی نموده است. ازاین رو مخاطبین می توانند از طریق سایت و اپلیکیشن به بیش از 120000 عنوان کتاب دسترسی داشته و با خرید از آن سفارش خود را در درب منزل دریافت نمایند.