ثبت نام ناشران
  • دایناسور های ناقلا (ایندو)(ک24)

کتاب دایناسور های ناقلا (ایندو)(ک24)

با استفاده از دکمه ستاره این کتاب را به دیگران توصیه کنید.
    ویژگی های محصول
  • گروه سنی : عمومی
  • جلد :
  • قطع :
  • قیمت : 350000 ریال
دایناسورهای ناقلاگروه_سنی_3_و_4_و_5سالگروه_سنی_6_و_7سالدریافت_اطلاعاتدقت_و_تمرکزهوش_هیجانیاین محصول شامل چهار عدد صفحه‌ی بازی به شکل دایناسور، 24 عدد شکل رنگی، 1 عدد تاس شکل، 1 عدد تاس رنگ و یک سطل کوچک برای ریختن تاس است. دایناسورهای ناقلا را 2 تا 4 نفره می‌توان بازی کرد. این بازی که شیوه‌های مختلف انجام آن در راهنما توضیح داده شده است، می‌تواند یکی از اولین بازی‌های گروهی برای کودکان محسوب شود. در یک روش، هر بازیکن یک صفحه دایناسور را جلوی خود می‌گذارد؛ با ریختن تاس شکل، بازیکن باید به دنبال قطعه شکلی بگردد که همرنگ با دایناسور او باشد و آن را با اشکال صفحه‌ی خود منطبق کرده، در صفحه جای دهد. بازی تا زمان پر شدن صفحه‌ی یکی از بازیکنان ادامه می‌یابد. هدف از این بازی آشنایی کودکان با رنگ‌ها و شکل‌های هندسی به روش غیر مستقیم است.
مشخصات
نام نویسنده - مترجم
ناشرآوای باران
گروه سنیعمومی
تعداد صفحات0
شابک9789651282324
نوبت چاپ1396
جلد
قطع
برای ثبت نظر وارد اکانت کاربری خود شوید یا در سایت شهر کتاب ارومیه ثبت نام کنید.

فروشگاه رادلینا، بررسی، انتخاب و خرید آنلاین

خرید کتاب از فروشگاه کتاب رادلینا

رادلینا با این باور شکل گرفت که تولید و توزیع اطلاعات، مهم‌ترین ابزار توسعه‌یافتگی در جامعه‌ی جهانی امروز است. بهره‌گیری از سیلان پرخروش اطلاعات در سطح جهانی، تولید اطلاعات و تقویت این جریان پرخروش در جهت افزودن بر دانش جهانی و ایجاد تفاهم و همدلی بین فرهنگ‌ها، بالنده کردن فرهنگ ملی ـ اسلامی از طریق گزینش برتر و بهتر از اطلاعات تولید شده در سطح جهانی، خودی‌سازی این اطلاعات از طریق دانش ترجمه، بزرگداشت فرهنگ ملی از طریق بزرگداشت صاحبان فرهنگ و فرهنگ‌سازان، سرانجام ایجاد محیط های پژوهشی و انتقادی با هدف تولید فکر از جمله هدف‌های اصلی در شکل‌گیری شهرکتاب بوده است.
مجموعه ی رادلینا در سال 1397 با هدف گسترش فرهنگ کتاب و کتابخوانی و دسترسی آسان تر مخاطبین به کتاب، اقدام به تاسیس سامانه ی فروش اینترنتی نموده است. ازاین رو مخاطبین می توانند از طریق سایت و اپلیکیشن به بیش از 120000 عنوان کتاب دسترسی داشته و با خرید از آن سفارش خود را در درب منزل دریافت نمایند.