ثبت نام ناشران
  • پازل خط رو خط (ک30)

کتاب پازل خط رو خط (ک30)

با استفاده از دکمه ستاره این کتاب را به دیگران توصیه کنید.
    ویژگی های محصول
  • گروه سنی : عمومی
  • جلد :
  • قطع :
  • قیمت : 100000 ریال
خط رو خطگروه_سنی_8سال_به_بالاحل_مسألهقدرت_تطبیققدرت_تخیل_تجسم پازل‌ها از آن دسته سرگرمی‌های مفیدی هستند که از 18 ماهگی تا بالای صد سالگی کاربرد دارند. خط رو خط نیز یک تجربه‌ی جدید و جذاب از پازل کارتی است. در پازل‌های کلاسیک قطعات در کنار هم قرار می‌گیرند، اما در خط رو خط هر کارت با زاویه‌ای متفاوت بخشی از کارت زیرین را می‌پوشاند تا در نهایت یک تصویر کامل شود. این امر خط رو خط را به تجربه‌ای بسیار جالب و متفاوت از حل پازل تبدیل کرده است. افزایش قدرت تجسم و بالا بردن قدرت انطباق ازجمله اهدافی است که این بازی دنبال می‌کند. هر جعبه خط رو خط شامل 24 کارت است که با آن‌ها می‌توان 5 پازل مختلف درست کرد.
مشخصات
نام نویسنده - مترجم
ناشربازیتا
گروه سنیعمومی
تعداد صفحات0
شابک9789651282294
نوبت چاپ1396
جلد
قطع
برای ثبت نظر وارد اکانت کاربری خود شوید یا در سایت شهر کتاب ارومیه ثبت نام کنید.

فروشگاه رادلینا، بررسی، انتخاب و خرید آنلاین

خرید کتاب از فروشگاه کتاب رادلینا

رادلینا با این باور شکل گرفت که تولید و توزیع اطلاعات، مهم‌ترین ابزار توسعه‌یافتگی در جامعه‌ی جهانی امروز است. بهره‌گیری از سیلان پرخروش اطلاعات در سطح جهانی، تولید اطلاعات و تقویت این جریان پرخروش در جهت افزودن بر دانش جهانی و ایجاد تفاهم و همدلی بین فرهنگ‌ها، بالنده کردن فرهنگ ملی ـ اسلامی از طریق گزینش برتر و بهتر از اطلاعات تولید شده در سطح جهانی، خودی‌سازی این اطلاعات از طریق دانش ترجمه، بزرگداشت فرهنگ ملی از طریق بزرگداشت صاحبان فرهنگ و فرهنگ‌سازان، سرانجام ایجاد محیط های پژوهشی و انتقادی با هدف تولید فکر از جمله هدف‌های اصلی در شکل‌گیری شهرکتاب بوده است.
مجموعه ی رادلینا در سال 1397 با هدف گسترش فرهنگ کتاب و کتابخوانی و دسترسی آسان تر مخاطبین به کتاب، اقدام به تاسیس سامانه ی فروش اینترنتی نموده است. ازاین رو مخاطبین می توانند از طریق سایت و اپلیکیشن به بیش از 120000 عنوان کتاب دسترسی داشته و با خرید از آن سفارش خود را در درب منزل دریافت نمایند.