ثبت نام ناشران
  • الگو حساب دیفرانسیل و انتگرال و ریاضی پایه (پیش دانشگاهی)(تست)

کتاب الگو حساب دیفرانسیل و انتگرال و ریاضی پایه (پیش دانشگاهی)(تست)

با استفاده از دکمه ستاره این کتاب را به دیگران توصیه کنید.
    ویژگی های محصول
  • گروه سنی : عمومی
  • جلد : شومیز
  • قطع : رحلی
  • قیمت : 370000 ریال
انتشارات الگو منتشر کرد:چرا این کتاب توصیه میشود؟متن کتاب در قسمت آموزش بسیار روان است و پرسش ها به صورت کاملا تشریحی حل شده است.تمام مطالب درسی و نکات مهم هر 4 جلد کتاب حساب دیفرانسیل و انتگرال،حسابان،ریاضی 2 و آمار ارائه شده است.پرسش های کتاب به صورت کاملا مفهومی از متن کتاب یا شبیه سازی شده از کنکورهای سال های قبل استخراج شده است.آزمونی استاندارد و جامع برای هر بخش ارائه شده است که میتواند محتوای تکمیلی برای آن فصل باشد.در انتهای هربخش سوالات کنکور سال های قبل آورده شده است.
مشخصات
نام نویسنده - مترجمجمعی از مولفان
ناشرالگو
گروه سنیعمومی
تعداد صفحات584
شابک9786006924670
نوبت چاپ1396
جلدشومیز
قطعرحلی
برای ثبت نظر وارد اکانت کاربری خود شوید یا در سایت شهر کتاب ارومیه ثبت نام کنید.

فروشگاه رادلینا، بررسی، انتخاب و خرید آنلاین

خرید کتاب از فروشگاه کتاب رادلینا

رادلینا با این باور شکل گرفت که تولید و توزیع اطلاعات، مهم‌ترین ابزار توسعه‌یافتگی در جامعه‌ی جهانی امروز است. بهره‌گیری از سیلان پرخروش اطلاعات در سطح جهانی، تولید اطلاعات و تقویت این جریان پرخروش در جهت افزودن بر دانش جهانی و ایجاد تفاهم و همدلی بین فرهنگ‌ها، بالنده کردن فرهنگ ملی ـ اسلامی از طریق گزینش برتر و بهتر از اطلاعات تولید شده در سطح جهانی، خودی‌سازی این اطلاعات از طریق دانش ترجمه، بزرگداشت فرهنگ ملی از طریق بزرگداشت صاحبان فرهنگ و فرهنگ‌سازان، سرانجام ایجاد محیط های پژوهشی و انتقادی با هدف تولید فکر از جمله هدف‌های اصلی در شکل‌گیری شهرکتاب بوده است.
مجموعه ی رادلینا در سال 1397 با هدف گسترش فرهنگ کتاب و کتابخوانی و دسترسی آسان تر مخاطبین به کتاب، اقدام به تاسیس سامانه ی فروش اینترنتی نموده است. ازاین رو مخاطبین می توانند از طریق سایت و اپلیکیشن به بیش از 120000 عنوان کتاب دسترسی داشته و با خرید از آن سفارش خود را در درب منزل دریافت نمایند.