ثبت نام ناشران
  • الگو زیست (2) + ژنتیک (تست)(سه بعدی)

کتاب الگو زیست (2) + ژنتیک (تست)(سه بعدی)

با استفاده از دکمه ستاره این کتاب را به دیگران توصیه کنید.
    ویژگی های محصول
  • گروه سنی : عمومی
  • جلد : شومیز
  • قطع : رحلی
  • قیمت : 450000 ریال
انتشارات الگو منتشر کرد:کتاب حاضر کاملا براساس شیوه نوین تستهای کنکور سراسری با گزینه های طولانی تعریف شده اتس.در این مجموعه یک کتاب دیگر با عنوان کتاب ژنتیک قرار داده شده است که شما را از خرید کتاب جداگانه ای بی نیاز می کند.کتاب حاضر کاملترین کتاب جامع و مرجع کنکور است که شامل سوالات سالهای اخیر کنکور سراسری، آزمایشی سنجش، گزینه دو، تست های تالیفی و... است.در تالیف این کتاب نیازهای تمام دانش آموزان در هر سطح و مدرسه ای در نظر گرفته شده است.وجود چندین هزار تست درس به درس به همراه پاسخ نامه های تشریحی از مشخصات این کتاب است.در این کتاب، ایستگاه ها و درسنامه هایی گنجانده شده است که تمام متن کتاب درسی را خلاصه کرده است و نیازی به خلاصه نویسی توسط دانش آموز نمی باشد.تمام شکل های مهم کتاب به صورت تست مورد بحث قرار گرفته است.
مشخصات
نام نویسنده - مترجماشکان هاشمی
ناشرالگو
گروه سنیعمومی
تعداد صفحات753
شابک9786006924595
نوبت چاپ1396
جلدشومیز
قطعرحلی
برای ثبت نظر وارد اکانت کاربری خود شوید یا در سایت شهر کتاب ارومیه ثبت نام کنید.

فروشگاه رادلینا، بررسی، انتخاب و خرید آنلاین

خرید کتاب از فروشگاه کتاب رادلینا

رادلینا با این باور شکل گرفت که تولید و توزیع اطلاعات، مهم‌ترین ابزار توسعه‌یافتگی در جامعه‌ی جهانی امروز است. بهره‌گیری از سیلان پرخروش اطلاعات در سطح جهانی، تولید اطلاعات و تقویت این جریان پرخروش در جهت افزودن بر دانش جهانی و ایجاد تفاهم و همدلی بین فرهنگ‌ها، بالنده کردن فرهنگ ملی ـ اسلامی از طریق گزینش برتر و بهتر از اطلاعات تولید شده در سطح جهانی، خودی‌سازی این اطلاعات از طریق دانش ترجمه، بزرگداشت فرهنگ ملی از طریق بزرگداشت صاحبان فرهنگ و فرهنگ‌سازان، سرانجام ایجاد محیط های پژوهشی و انتقادی با هدف تولید فکر از جمله هدف‌های اصلی در شکل‌گیری شهرکتاب بوده است.
مجموعه ی رادلینا در سال 1397 با هدف گسترش فرهنگ کتاب و کتابخوانی و دسترسی آسان تر مخاطبین به کتاب، اقدام به تاسیس سامانه ی فروش اینترنتی نموده است. ازاین رو مخاطبین می توانند از طریق سایت و اپلیکیشن به بیش از 120000 عنوان کتاب دسترسی داشته و با خرید از آن سفارش خود را در درب منزل دریافت نمایند.