ثبت نام ناشران
  • مهر و ماه تصویر نامه زیست کنکور

کتاب مهر و ماه تصویر نامه زیست کنکور

با استفاده از دکمه ستاره این کتاب را به دیگران توصیه کنید.
    ویژگی های محصول
  • گروه سنی : عمومی
  • جلد : شومیز
  • قطع : وزیری
  • قیمت : 270000 ریال
انتشارات مهر و ماه منتشر کرد:بررسی تمام تصاویر کتاب های درسی سال دوم و سوم و چهارم دبیرستان طرح تست به همراه پاسخ تشریحی از تمام تصاویر کتاب درسی شامل تمامی سوالات تصویری کنکورهای 86تا94 آزمونک های کوتاه از هر فصل کتاب درسی سه آزمون جامع تصویری به همراه جاندارنامه تصویری راهنمای حل تست های تصویری کنکور نگاهی اجمالی به تیپ بندی سوالات کنکور سراسری در سال های اخیر نشان میدهد که تعداد و میزان سختی پرسش های تصویر محور کنکور افزایش قابل توجهی داشته است این موضوع آشکارا اهمیت وقت گذاری بیشتر و بهتر داوطلبان را بر روی نکات مفهومی و ترکیبی تصاویر کتاب درسی نشان میدهد در نمودار زیر تعداد پرسش های تصویر محور کنکور سراسری در سال های اخیر را مشاهده می نمایید.
مشخصات
نام نویسنده - مترجمسجاد احمدی
ناشرمهر و ماه
گروه سنیعمومی
تعداد صفحات500
شابک9786003170377
نوبت چاپ1396
جلدشومیز
قطعوزیری
برای ثبت نظر وارد اکانت کاربری خود شوید یا در سایت شهر کتاب ارومیه ثبت نام کنید.

فروشگاه رادلینا، بررسی، انتخاب و خرید آنلاین

خرید کتاب از فروشگاه کتاب رادلینا

رادلینا با این باور شکل گرفت که تولید و توزیع اطلاعات، مهم‌ترین ابزار توسعه‌یافتگی در جامعه‌ی جهانی امروز است. بهره‌گیری از سیلان پرخروش اطلاعات در سطح جهانی، تولید اطلاعات و تقویت این جریان پرخروش در جهت افزودن بر دانش جهانی و ایجاد تفاهم و همدلی بین فرهنگ‌ها، بالنده کردن فرهنگ ملی ـ اسلامی از طریق گزینش برتر و بهتر از اطلاعات تولید شده در سطح جهانی، خودی‌سازی این اطلاعات از طریق دانش ترجمه، بزرگداشت فرهنگ ملی از طریق بزرگداشت صاحبان فرهنگ و فرهنگ‌سازان، سرانجام ایجاد محیط های پژوهشی و انتقادی با هدف تولید فکر از جمله هدف‌های اصلی در شکل‌گیری شهرکتاب بوده است.
مجموعه ی رادلینا در سال 1397 با هدف گسترش فرهنگ کتاب و کتابخوانی و دسترسی آسان تر مخاطبین به کتاب، اقدام به تاسیس سامانه ی فروش اینترنتی نموده است. ازاین رو مخاطبین می توانند از طریق سایت و اپلیکیشن به بیش از 120000 عنوان کتاب دسترسی داشته و با خرید از آن سفارش خود را در درب منزل دریافت نمایند.