ثبت نام ناشران
  • ریاضیات مدرسه همگام با کانگورو ابتدایی (3)

کتاب ریاضیات مدرسه همگام با کانگورو ابتدایی (3)

با استفاده از دکمه ستاره این کتاب را به دیگران توصیه کنید.
    ویژگی های محصول
  • گروه سنی : عمومی
  • جلد : شومیز
  • قطع : رحلی
  • قیمت : 115000 ریال
«زنگ حل مسئله»مجموعه ای است شامل9جلد کتاب برای پایه های اول تا ششم دبستان و اول تا سوم دوره ی اول متوسطه،که با هدف تقویت توانایی حل مسئله در دانش آموزان تهیه شده است.حل مسئله،یکی ارز تاکیدات برنامه ی درسی ملی است ودر سراسر دنیا،در آموزش ،به پرورش توانایی حل مسئله برای تربیت شهروندان توانمندتر در قرن بیست ویکم توجه ویژه شده است.کتاب های درسی جدیدالتالیف ریاضی دبستان ودوره ی اول متوسطه نیز هم سو با این تاکیدریا،بخش هایی را به حل مسئله اختصاص داده اند.کتاب های «زنگ حل مسئله»از این جهت منبع آموزشی غنی وبه روز برای معلمان،والدین و دانش آموزان است.به منظور استفاده مفیدتر از کتاب های این مجموعه در کلاس های درس ریاضی،راهنمای پاسخ مسائل و پازل های آن در کتابی جداگانه برای استفاده ی «معلمان و والدین»منتشر شده است.
مشخصات
نام نویسنده - مترجمسپیده چمن آرا
ناشرفاطمی
گروه سنیعمومی
تعداد صفحات82
شابک9789643187996
نوبت چاپ1394
جلدشومیز
قطعرحلی
برای ثبت نظر وارد اکانت کاربری خود شوید یا در سایت شهر کتاب ارومیه ثبت نام کنید.

فروشگاه رادلینا، بررسی، انتخاب و خرید آنلاین

خرید کتاب از فروشگاه کتاب رادلینا

رادلینا با این باور شکل گرفت که تولید و توزیع اطلاعات، مهم‌ترین ابزار توسعه‌یافتگی در جامعه‌ی جهانی امروز است. بهره‌گیری از سیلان پرخروش اطلاعات در سطح جهانی، تولید اطلاعات و تقویت این جریان پرخروش در جهت افزودن بر دانش جهانی و ایجاد تفاهم و همدلی بین فرهنگ‌ها، بالنده کردن فرهنگ ملی ـ اسلامی از طریق گزینش برتر و بهتر از اطلاعات تولید شده در سطح جهانی، خودی‌سازی این اطلاعات از طریق دانش ترجمه، بزرگداشت فرهنگ ملی از طریق بزرگداشت صاحبان فرهنگ و فرهنگ‌سازان، سرانجام ایجاد محیط های پژوهشی و انتقادی با هدف تولید فکر از جمله هدف‌های اصلی در شکل‌گیری شهرکتاب بوده است.
مجموعه ی رادلینا در سال 1397 با هدف گسترش فرهنگ کتاب و کتابخوانی و دسترسی آسان تر مخاطبین به کتاب، اقدام به تاسیس سامانه ی فروش اینترنتی نموده است. ازاین رو مخاطبین می توانند از طریق سایت و اپلیکیشن به بیش از 120000 عنوان کتاب دسترسی داشته و با خرید از آن سفارش خود را در درب منزل دریافت نمایند.