ثبت نام ناشران
  • راهنمای حل ریاضی مدرسه همگام با کانگورو (7و8)

کتاب راهنمای حل ریاضی مدرسه همگام با کانگورو (7و8)

با استفاده از دکمه ستاره این کتاب را به دیگران توصیه کنید.
    ویژگی های محصول
  • گروه سنی : عمومی
  • جلد : شومیز
  • قطع : رقعی
  • قیمت : 90000 ریال
این کتاب شامل راهنمای روش حل مسئله و پاسخ پازل های کتاب های پایه هفتم وهشتم دبستان از مجموعه ی «زنگ حل مسئله »است که به منظور استفاده ی مفیدتر از کتاب های این مجموعه برای معلمان و والدین منتشر شده است.«زنگ حل مسئله»مجموعه ای است شامل9جلد کتاب برای پایه های اول تا ششم دبستان و اول تا سوم دوره ی اول متوسطه،که با هدف تقویت توانایی حل مسئله در دانش آموزان تهیه شده است.این مجموعه به همراه دیگر مجموعه کتاب های انتشارات فاطمی،مانند(طرح درس حل مسئله)،- برای معلمان_و (دو کلمه حرف ماشین،حساب،بسته آموزشی نسبتا کاملی رابرای آموزش ریاضی در دبستان و دوره ی اول متوسطه برای استفاده ی معلمان و دانش آموزان تشکیل می دهند.
مشخصات
نام نویسنده - مترجمسپیده چمن آرا
ناشرفاطمی
گروه سنیعمومی
تعداد صفحات151
شابک9789643188092
نوبت چاپ1394
جلدشومیز
قطعرقعی
برای ثبت نظر وارد اکانت کاربری خود شوید یا در سایت شهر کتاب ارومیه ثبت نام کنید.

فروشگاه رادلینا، بررسی، انتخاب و خرید آنلاین

خرید کتاب از فروشگاه کتاب رادلینا

رادلینا با این باور شکل گرفت که تولید و توزیع اطلاعات، مهم‌ترین ابزار توسعه‌یافتگی در جامعه‌ی جهانی امروز است. بهره‌گیری از سیلان پرخروش اطلاعات در سطح جهانی، تولید اطلاعات و تقویت این جریان پرخروش در جهت افزودن بر دانش جهانی و ایجاد تفاهم و همدلی بین فرهنگ‌ها، بالنده کردن فرهنگ ملی ـ اسلامی از طریق گزینش برتر و بهتر از اطلاعات تولید شده در سطح جهانی، خودی‌سازی این اطلاعات از طریق دانش ترجمه، بزرگداشت فرهنگ ملی از طریق بزرگداشت صاحبان فرهنگ و فرهنگ‌سازان، سرانجام ایجاد محیط های پژوهشی و انتقادی با هدف تولید فکر از جمله هدف‌های اصلی در شکل‌گیری شهرکتاب بوده است.
مجموعه ی رادلینا در سال 1397 با هدف گسترش فرهنگ کتاب و کتابخوانی و دسترسی آسان تر مخاطبین به کتاب، اقدام به تاسیس سامانه ی فروش اینترنتی نموده است. ازاین رو مخاطبین می توانند از طریق سایت و اپلیکیشن به بیش از 120000 عنوان کتاب دسترسی داشته و با خرید از آن سفارش خود را در درب منزل دریافت نمایند.