ثبت نام ناشران
  • مبتکران آموزش و آزمون زبان انگلیسی هشتم (رشادت)+CD

کتاب مبتکران آموزش و آزمون زبان انگلیسی هشتم (رشادت)+CD

با استفاده از دکمه ستاره این کتاب را به دیگران توصیه کنید.
    ویژگی های محصول
  • گروه سنی : عمومی
  • جلد : شومیز
  • قطع : رحلی
  • قیمت : 165000 ریال
انتشارات مبتکران منتشر کرد:کتاب انگلیسی هشتم برای دانش آموزان تیزهوش کتابی است از مجموعه رشادت که کلیه مطالب کتاب انگلیسی هشتم(پایه دوم دوره اول متوسطه)را در سطح پیشرفته ارائه میدهد.دانش آموز ابتدا با نکات مهم و تکمیلی هر درس آشنا میشود.سپس به سوالات مربوطه پاسخ میدهد.سوالات در سطوح مختلف طرح شده است و برخی نیازمند درک عمیق مطالب درسی یو تکمیلی برای پاسخ گویی است.به همراه این کتاب یک cd صوتی هم در اختیار خریداران قرار میگیرد که به تقویت مهارت شنیداری کمک فراوان خواهد کرد.
مشخصات
نام نویسنده - مترجمسهراب غلامپور
ناشرمبتکران
گروه سنیعمومی
تعداد صفحات196
شابک9789640723401
نوبت چاپ1395
جلدشومیز
قطعرحلی
برای ثبت نظر وارد اکانت کاربری خود شوید یا در سایت شهر کتاب ارومیه ثبت نام کنید.

فروشگاه رادلینا، بررسی، انتخاب و خرید آنلاین

خرید کتاب از فروشگاه کتاب رادلینا

رادلینا با این باور شکل گرفت که تولید و توزیع اطلاعات، مهم‌ترین ابزار توسعه‌یافتگی در جامعه‌ی جهانی امروز است. بهره‌گیری از سیلان پرخروش اطلاعات در سطح جهانی، تولید اطلاعات و تقویت این جریان پرخروش در جهت افزودن بر دانش جهانی و ایجاد تفاهم و همدلی بین فرهنگ‌ها، بالنده کردن فرهنگ ملی ـ اسلامی از طریق گزینش برتر و بهتر از اطلاعات تولید شده در سطح جهانی، خودی‌سازی این اطلاعات از طریق دانش ترجمه، بزرگداشت فرهنگ ملی از طریق بزرگداشت صاحبان فرهنگ و فرهنگ‌سازان، سرانجام ایجاد محیط های پژوهشی و انتقادی با هدف تولید فکر از جمله هدف‌های اصلی در شکل‌گیری شهرکتاب بوده است.
مجموعه ی رادلینا در سال 1397 با هدف گسترش فرهنگ کتاب و کتابخوانی و دسترسی آسان تر مخاطبین به کتاب، اقدام به تاسیس سامانه ی فروش اینترنتی نموده است. ازاین رو مخاطبین می توانند از طریق سایت و اپلیکیشن به بیش از 120000 عنوان کتاب دسترسی داشته و با خرید از آن سفارش خود را در درب منزل دریافت نمایند.