ثبت نام ناشران
  • گاج میکرو فیزیک پایه 2 (پاسخنامه تشریحی)

کتاب گاج میکرو فیزیک پایه 2 (پاسخنامه تشریحی)

با استفاده از دکمه ستاره این کتاب را به دیگران توصیه کنید.
    ویژگی های محصول
  • گروه سنی : عمومی
  • جلد : شومیز
  • قطع : رحلی
  • قیمت : 580000 ریال
انتشارات گاج منتشر کرد:نسل جدید فیزیک:در کتاب نسل جدید فیزیک،در یک اقدام نو با آوردن تست های کامل از نوع مفهومی،محاسباتی و خلاقانه برای کنکورهای اخیر،سوالاتی را ارائه کرده ایم که ذهن دانش آموزان عزیز را هرچه بیشتر،به سمت سوالاتی که امکان طرح شدن در سال های آتی دارد.نزدیک کند،بدین صورت که:با آوردن تست های مکمل مفهومی،نگاهتان را در فیزیک عمیق تر می سازیم.با آوردن تست های مکمل محسباتی،توان محاسباتی شما را افزایش میدهیم.با آوردن تست های مکمل خلاقانه،خلاقیت ذهنی شما عزیزان را به عنوان یک فاکتور بسیار مهم افزایش میدهیم.
مشخصات
نام نویسنده - مترجمجمعی از مولفان
ناشرگاج
گروه سنیعمومی
تعداد صفحات736
شابک9786003590151
نوبت چاپ1396
جلدشومیز
قطعرحلی
برای ثبت نظر وارد اکانت کاربری خود شوید یا در سایت شهر کتاب ارومیه ثبت نام کنید.

فروشگاه رادلینا، بررسی، انتخاب و خرید آنلاین

خرید کتاب از فروشگاه کتاب رادلینا

رادلینا با این باور شکل گرفت که تولید و توزیع اطلاعات، مهم‌ترین ابزار توسعه‌یافتگی در جامعه‌ی جهانی امروز است. بهره‌گیری از سیلان پرخروش اطلاعات در سطح جهانی، تولید اطلاعات و تقویت این جریان پرخروش در جهت افزودن بر دانش جهانی و ایجاد تفاهم و همدلی بین فرهنگ‌ها، بالنده کردن فرهنگ ملی ـ اسلامی از طریق گزینش برتر و بهتر از اطلاعات تولید شده در سطح جهانی، خودی‌سازی این اطلاعات از طریق دانش ترجمه، بزرگداشت فرهنگ ملی از طریق بزرگداشت صاحبان فرهنگ و فرهنگ‌سازان، سرانجام ایجاد محیط های پژوهشی و انتقادی با هدف تولید فکر از جمله هدف‌های اصلی در شکل‌گیری شهرکتاب بوده است.
مجموعه ی رادلینا در سال 1397 با هدف گسترش فرهنگ کتاب و کتابخوانی و دسترسی آسان تر مخاطبین به کتاب، اقدام به تاسیس سامانه ی فروش اینترنتی نموده است. ازاین رو مخاطبین می توانند از طریق سایت و اپلیکیشن به بیش از 120000 عنوان کتاب دسترسی داشته و با خرید از آن سفارش خود را در درب منزل دریافت نمایند.