ثبت نام ناشران
  • مهر و ماه واژگان زبان انگلیسی سطر به سطر (لقمه)

کتاب مهر و ماه واژگان زبان انگلیسی سطر به سطر (لقمه)

با استفاده از دکمه ستاره این کتاب را به دیگران توصیه کنید.
    ویژگی های محصول
  • گروه سنی : عمومی
  • جلد : شومیز
  • قطع : جیبی
  • قیمت : 140000 ریال
انتشارات مهر و ماه منتشر کرد:هر ساله حدود 7 تست از تست های درس زبان انگلیسی در کنکور به طور مستقیم به واژگان اختصاص یافته است،علاوه بر این تعدادی دیگر از تست های کنکور به طور غیر مستقیم با این مبحث مرتبط است.در این کتاب تمامی کلمات چهار سال دبیرستان به صورت سطر به سطر همراه با معنی دقیق و نوع آن کلمه آوره شده است.هم چنین در انتهای کتاب های یک واژه نامه ی کامل به صورت الفبایی آمده است که امکان یافتن کلمات را به راحتی فراهم میکند.
مشخصات
نام نویسنده - مترجمحمیدرضا نوربخش
ناشرمهر و ماه
گروه سنیعمومی
تعداد صفحات314
شابک9786005799569
نوبت چاپ1396
جلدشومیز
قطعجیبی
برای ثبت نظر وارد اکانت کاربری خود شوید یا در سایت شهر کتاب ارومیه ثبت نام کنید.

فروشگاه رادلینا، بررسی، انتخاب و خرید آنلاین

خرید کتاب از فروشگاه کتاب رادلینا

رادلینا با این باور شکل گرفت که تولید و توزیع اطلاعات، مهم‌ترین ابزار توسعه‌یافتگی در جامعه‌ی جهانی امروز است. بهره‌گیری از سیلان پرخروش اطلاعات در سطح جهانی، تولید اطلاعات و تقویت این جریان پرخروش در جهت افزودن بر دانش جهانی و ایجاد تفاهم و همدلی بین فرهنگ‌ها، بالنده کردن فرهنگ ملی ـ اسلامی از طریق گزینش برتر و بهتر از اطلاعات تولید شده در سطح جهانی، خودی‌سازی این اطلاعات از طریق دانش ترجمه، بزرگداشت فرهنگ ملی از طریق بزرگداشت صاحبان فرهنگ و فرهنگ‌سازان، سرانجام ایجاد محیط های پژوهشی و انتقادی با هدف تولید فکر از جمله هدف‌های اصلی در شکل‌گیری شهرکتاب بوده است.
مجموعه ی رادلینا در سال 1397 با هدف گسترش فرهنگ کتاب و کتابخوانی و دسترسی آسان تر مخاطبین به کتاب، اقدام به تاسیس سامانه ی فروش اینترنتی نموده است. ازاین رو مخاطبین می توانند از طریق سایت و اپلیکیشن به بیش از 120000 عنوان کتاب دسترسی داشته و با خرید از آن سفارش خود را در درب منزل دریافت نمایند.