ثبت نام ناشران
  • مهرو و ماه تکنیک های برتر فیزیک کنکور (لقمه)

کتاب مهرو و ماه تکنیک های برتر فیزیک کنکور (لقمه)

با استفاده از دکمه ستاره این کتاب را به دیگران توصیه کنید.
    ویژگی های محصول
  • گروه سنی : عمومی
  • جلد : شومیز
  • قطع : جیبی
  • قیمت : 80000 ریال
انتشارات مهر و ماه منتشر کرد:باورت میشه تست های فیزیک کنکور رو بتونی تو یک سوم زمان واقعی پاسخ بدی؟باورت میشه یه بار خوندن فرمول های تصویر سازی شده دیگه برای همیشه اون فرمول ها ملکه ذهنت بشه؟بله!ما اومدیم برای اولین بار در دنیا تمامتکنیک ها،روش های فوق سریع،فرمول های تصویر سازی شده و نکات ویژه ی فیزیک رو که مورد نیاز دانش آموزان و دبیران است.گرد آوری و چاپ کردیم.
مشخصات
نام نویسنده - مترجمحامد نادریان
ناشرمهر و ماه
گروه سنیعمومی
تعداد صفحات319
شابک9786003170261
نوبت چاپ1396
جلدشومیز
قطعجیبی
برای ثبت نظر وارد اکانت کاربری خود شوید یا در سایت شهر کتاب ارومیه ثبت نام کنید.

فروشگاه رادلینا، بررسی، انتخاب و خرید آنلاین

خرید کتاب از فروشگاه کتاب رادلینا

رادلینا با این باور شکل گرفت که تولید و توزیع اطلاعات، مهم‌ترین ابزار توسعه‌یافتگی در جامعه‌ی جهانی امروز است. بهره‌گیری از سیلان پرخروش اطلاعات در سطح جهانی، تولید اطلاعات و تقویت این جریان پرخروش در جهت افزودن بر دانش جهانی و ایجاد تفاهم و همدلی بین فرهنگ‌ها، بالنده کردن فرهنگ ملی ـ اسلامی از طریق گزینش برتر و بهتر از اطلاعات تولید شده در سطح جهانی، خودی‌سازی این اطلاعات از طریق دانش ترجمه، بزرگداشت فرهنگ ملی از طریق بزرگداشت صاحبان فرهنگ و فرهنگ‌سازان، سرانجام ایجاد محیط های پژوهشی و انتقادی با هدف تولید فکر از جمله هدف‌های اصلی در شکل‌گیری شهرکتاب بوده است.
مجموعه ی رادلینا در سال 1397 با هدف گسترش فرهنگ کتاب و کتابخوانی و دسترسی آسان تر مخاطبین به کتاب، اقدام به تاسیس سامانه ی فروش اینترنتی نموده است. ازاین رو مخاطبین می توانند از طریق سایت و اپلیکیشن به بیش از 120000 عنوان کتاب دسترسی داشته و با خرید از آن سفارش خود را در درب منزل دریافت نمایند.