ثبت نام ناشران
  • مهر و ماه شیمی (جمع بندی)

کتاب مهر و ماه شیمی (جمع بندی)

با استفاده از دکمه ستاره این کتاب را به دیگران توصیه کنید.
    ویژگی های محصول
  • گروه سنی : عمومی
  • جلد : شومیز
  • قطع : رقعی
  • قیمت : 140000 ریال
انتشارات مهر و ماه منتشر کرد:ویژگی های این کتاب-مرور کامل تمام مباحث شیمی دوم سوم و دوره پیش دانشگاهی-معرفی بودجه بندی سوال های کنکور سراسری به تفکیک فصل های کتاب-نمودارها، تصاویر، جدول ها ، دستگاه ها، ابزارهای آزمایشگاهی و شکل های مهم شیمی-یادآوری و جمع بندی سریع مطالب از طریق ارایه ی جدول های مقایسه ای-تیپ بندی تست های مطح شده برای هر فصل در کنکور-به همراه صدها نمونه از تست های پر تکرار کنکور سراسری.
مشخصات
نام نویسنده - مترجمسعید مرادپور
ناشرمهر و ماه
گروه سنیعمومی
تعداد صفحات360
شابک9786005799064
نوبت چاپ1396
جلدشومیز
قطعرقعی
برای ثبت نظر وارد اکانت کاربری خود شوید یا در سایت شهر کتاب ارومیه ثبت نام کنید.

فروشگاه رادلینا، بررسی، انتخاب و خرید آنلاین

خرید کتاب از فروشگاه کتاب رادلینا

رادلینا با این باور شکل گرفت که تولید و توزیع اطلاعات، مهم‌ترین ابزار توسعه‌یافتگی در جامعه‌ی جهانی امروز است. بهره‌گیری از سیلان پرخروش اطلاعات در سطح جهانی، تولید اطلاعات و تقویت این جریان پرخروش در جهت افزودن بر دانش جهانی و ایجاد تفاهم و همدلی بین فرهنگ‌ها، بالنده کردن فرهنگ ملی ـ اسلامی از طریق گزینش برتر و بهتر از اطلاعات تولید شده در سطح جهانی، خودی‌سازی این اطلاعات از طریق دانش ترجمه، بزرگداشت فرهنگ ملی از طریق بزرگداشت صاحبان فرهنگ و فرهنگ‌سازان، سرانجام ایجاد محیط های پژوهشی و انتقادی با هدف تولید فکر از جمله هدف‌های اصلی در شکل‌گیری شهرکتاب بوده است.
مجموعه ی رادلینا در سال 1397 با هدف گسترش فرهنگ کتاب و کتابخوانی و دسترسی آسان تر مخاطبین به کتاب، اقدام به تاسیس سامانه ی فروش اینترنتی نموده است. ازاین رو مخاطبین می توانند از طریق سایت و اپلیکیشن به بیش از 120000 عنوان کتاب دسترسی داشته و با خرید از آن سفارش خود را در درب منزل دریافت نمایند.