ثبت نام ناشران
  • عربی در سفر (رقعی)(با CD)

کتاب عربی در سفر (رقعی)(با CD)

با استفاده از دکمه ستاره این کتاب را به دیگران توصیه کنید.
    ویژگی های محصول
  • گروه سنی : عمومی
  • جلد : شومیز
  • قطع : رقعی
  • قیمت : 150000 ریال
انتشارات استاندرد منتشر کرد: "آموزش «زبان عربی» و یادگیری «لغات» و «روش مکالمه» عربی است. در این نوشتار که جهت دانشجویان رشته زبان و ادبیات عربی تدوین شده است، به آموزش تلفظ صحیح و فصیح کلمات عربی و آموزش تعابیر و اصطلاحات رایج در داستان‎های عربی که بیش‎ترین کاربرد را در زبان عربی معاصر دارند پرداخته شده و واژگان و تعابیر مترادف در قالب جملات کاربردی نیز مورد بحث و بررسی قرار گرفته است. متن اصلی کتاب در واقع داستانی از سفرنامه سندباد دریانورد است که در قالب این داستان فنون و آموزش‎های مذکور ارایه شده است. در پایان هر بخش از کتاب ابتدا تعابیر کلیدی و اساسی متن با عنوان «تعابیر اساسیه» عربی به عربی شرح گردیده است تا از این طریق دانشجو بتواند زبان عربی را با زبان اصلی خویش فرا گیرد."
مشخصات
نام نویسنده - مترجمحسن اشرف الکتابی
ناشراستاندارد
گروه سنیعمومی
تعداد صفحات0
شابک9789646255005
نوبت چاپ1389
جلدشومیز
قطعرقعی
برای ثبت نظر وارد اکانت کاربری خود شوید یا در سایت شهر کتاب ارومیه ثبت نام کنید.

فروشگاه رادلینا، بررسی، انتخاب و خرید آنلاین

خرید کتاب از فروشگاه کتاب رادلینا

رادلینا با این باور شکل گرفت که تولید و توزیع اطلاعات، مهم‌ترین ابزار توسعه‌یافتگی در جامعه‌ی جهانی امروز است. بهره‌گیری از سیلان پرخروش اطلاعات در سطح جهانی، تولید اطلاعات و تقویت این جریان پرخروش در جهت افزودن بر دانش جهانی و ایجاد تفاهم و همدلی بین فرهنگ‌ها، بالنده کردن فرهنگ ملی ـ اسلامی از طریق گزینش برتر و بهتر از اطلاعات تولید شده در سطح جهانی، خودی‌سازی این اطلاعات از طریق دانش ترجمه، بزرگداشت فرهنگ ملی از طریق بزرگداشت صاحبان فرهنگ و فرهنگ‌سازان، سرانجام ایجاد محیط های پژوهشی و انتقادی با هدف تولید فکر از جمله هدف‌های اصلی در شکل‌گیری شهرکتاب بوده است.
مجموعه ی رادلینا در سال 1397 با هدف گسترش فرهنگ کتاب و کتابخوانی و دسترسی آسان تر مخاطبین به کتاب، اقدام به تاسیس سامانه ی فروش اینترنتی نموده است. ازاین رو مخاطبین می توانند از طریق سایت و اپلیکیشن به بیش از 120000 عنوان کتاب دسترسی داشته و با خرید از آن سفارش خود را در درب منزل دریافت نمایند.