ثبت نام ناشران
  • قورباغه و وزغ با هم

کتاب قورباغه و وزغ با هم

با استفاده از دکمه ستاره این کتاب را به دیگران توصیه کنید.
    ویژگی های محصول
  • گروه سنی : عمومی
  • جلد : شومیز
  • قطع : رقعی
  • قیمت : 18000 ریال
انتشارات چشمه منتشر کرد: "این مجموعه‌ی مصور، مشتمل است بر پنج داستان كه با زبان طنز، دوستی قورباغه و وزغ را به تصویر می‌كشد. این داستان‌ها عبارت است از: یك فهرست، باغ، شیرینی‌ها، اژدها و غول، و خواب دیدن. برای مثال، در "یك فهرست"، وزغ فهرست تمام كارهایی را كه باید در یك شبانه‌روز انجام دهد، روی كاغذی می‌نویسد. این كارها عبارت‌اند از: بیدار شدن، خوردن صبحانه، لباس پوشیدن، رفتن به خانه‌ی قورباغه، شام خوردن و خوابیدن. وزغ با انجام دادن هریك از این كارها روی آن‌ها را خط می‌كشد. تا این كه ناگهان با وزش باد، فهرست از دستش رها می‌شود. او كه نمی‌تواند فهرست را به دست آورد، پیش خود تصمیم می‌گیرد تا بخوابد، چون این آخرین كاری بود كه در فهرستش گنجانده شده بود."
مشخصات
نام نویسنده - مترجمآرنولد لوبل
ناشرچشمه
گروه سنیعمومی
تعداد صفحات68
شابک9799643622823
نوبت چاپ1385
جلدشومیز
قطعرقعی
برای ثبت نظر وارد اکانت کاربری خود شوید یا در سایت شهر کتاب ارومیه ثبت نام کنید.

فروشگاه رادلینا، بررسی، انتخاب و خرید آنلاین

خرید کتاب از فروشگاه کتاب رادلینا

رادلینا با این باور شکل گرفت که تولید و توزیع اطلاعات، مهم‌ترین ابزار توسعه‌یافتگی در جامعه‌ی جهانی امروز است. بهره‌گیری از سیلان پرخروش اطلاعات در سطح جهانی، تولید اطلاعات و تقویت این جریان پرخروش در جهت افزودن بر دانش جهانی و ایجاد تفاهم و همدلی بین فرهنگ‌ها، بالنده کردن فرهنگ ملی ـ اسلامی از طریق گزینش برتر و بهتر از اطلاعات تولید شده در سطح جهانی، خودی‌سازی این اطلاعات از طریق دانش ترجمه، بزرگداشت فرهنگ ملی از طریق بزرگداشت صاحبان فرهنگ و فرهنگ‌سازان، سرانجام ایجاد محیط های پژوهشی و انتقادی با هدف تولید فکر از جمله هدف‌های اصلی در شکل‌گیری شهرکتاب بوده است.
مجموعه ی رادلینا در سال 1397 با هدف گسترش فرهنگ کتاب و کتابخوانی و دسترسی آسان تر مخاطبین به کتاب، اقدام به تاسیس سامانه ی فروش اینترنتی نموده است. ازاین رو مخاطبین می توانند از طریق سایت و اپلیکیشن به بیش از 120000 عنوان کتاب دسترسی داشته و با خرید از آن سفارش خود را در درب منزل دریافت نمایند.