ثبت نام ناشران
  • مهد علیا

کتاب مهد علیا

با استفاده از دکمه ستاره این کتاب را به دیگران توصیه کنید.
    ویژگی های محصول
  • گروه سنی : عمومی
  • جلد : گالینگور
  • قطع : وزیری
  • قیمت : 275000 ریال
این کتاب، پژوهشی است مستند که بر اساس مجموعه ای از اسناد و مدارک موجود در «موسسه تاریخ معاصر» و «سازمان اسناد ملی» تدوین شده است. این اسناد که گوشه هایی از زندگی،شخصیت و اخلاق «مهد علیا» مادر قدرتمند «ناصرالدین شاه»را به تصویر می کشند به کوشش « دکتر عبدالحسین نوایی» مورخ و پژوهشگر برجسته معاصر تنظیم گردیده است. این مجموعه اسناد با فهرستی از اصطلاحات و « نمایه عام» به پایان می رسد.
مشخصات
نام نویسنده - مترجمعبدالحسین نوایی
ناشراساطیر
گروه سنیعمومی
تعداد صفحات0
شابک
نوبت چاپ1383
جلدگالینگور
قطعوزیری
برای ثبت نظر وارد اکانت کاربری خود شوید یا در سایت شهر کتاب ارومیه ثبت نام کنید.

فروشگاه رادلینا، بررسی، انتخاب و خرید آنلاین

خرید کتاب از فروشگاه کتاب رادلینا

رادلینا با این باور شکل گرفت که تولید و توزیع اطلاعات، مهم‌ترین ابزار توسعه‌یافتگی در جامعه‌ی جهانی امروز است. بهره‌گیری از سیلان پرخروش اطلاعات در سطح جهانی، تولید اطلاعات و تقویت این جریان پرخروش در جهت افزودن بر دانش جهانی و ایجاد تفاهم و همدلی بین فرهنگ‌ها، بالنده کردن فرهنگ ملی ـ اسلامی از طریق گزینش برتر و بهتر از اطلاعات تولید شده در سطح جهانی، خودی‌سازی این اطلاعات از طریق دانش ترجمه، بزرگداشت فرهنگ ملی از طریق بزرگداشت صاحبان فرهنگ و فرهنگ‌سازان، سرانجام ایجاد محیط های پژوهشی و انتقادی با هدف تولید فکر از جمله هدف‌های اصلی در شکل‌گیری شهرکتاب بوده است.
مجموعه ی رادلینا در سال 1397 با هدف گسترش فرهنگ کتاب و کتابخوانی و دسترسی آسان تر مخاطبین به کتاب، اقدام به تاسیس سامانه ی فروش اینترنتی نموده است. ازاین رو مخاطبین می توانند از طریق سایت و اپلیکیشن به بیش از 120000 عنوان کتاب دسترسی داشته و با خرید از آن سفارش خود را در درب منزل دریافت نمایند.